ENG · LV ·
Aktualitātes
111120

Informācija projektu īstenotājiem un iesniedzējiem, saistībā ar COVID-19 iespējamiem ierobežojumiem
16.03.2020


Lauku atbalsta dienests un VRG "Partnerība laukiem un jūrai" informē par turpmāko darbu un iespējamām problēmām un risinājumiem, saistībā ar koronavīrusa COVID-19 izplatību un  Latvijas valdības izsludināto ārkārtas stāvokli  līdz 14. aprīlim

 

Galvenās lietas par turpmākā darba procesa organizēšanu VRG.

1.      Saskaņā ar Dienesta ieteikumu, biedrība "Partnerība laukiem un jūrai" ikdienas darbu iespēju robežās organizē attālināti. Klientu konsultācijas tiek veiktas izmantojot e- pastus, telefonu.

2.      Izsludinātā projektu iesniegšanas kārta, kura ir atvērta līdz 27.03.2020 netiek pagarināta. Jo visa projektu iesniegumu iesniegšana notiek elektroniski, konsultēšana elektroniski vai pa tālruni. Ja klientam sakarā ar ārkārtas situāciju nav iespējams iesniegt kādu dokumentu (izziņu), tad projekta iesniegumam pievieno paskaidrojumu par esošo situāciju.  Respektīvi projektu iesniegumu pieņemšana netiek apturēta, un visas konsultācijas notiek elektroniski.

3.       Par sasniedzamiem rādītājiem jau īstenotajiem projektiem (kuriem šis ir trešais uzraudzības gads), pagaidām “necelam” paniku. Jo atskaites ir jāsniedz par 2019.gadu un tur visam ir jābūt OK, kas attiecas uz šo gadu tad protams, ka ārkārtas apstākļi tiks ņemti vērā vērtējot  atskaites. Problēmas varētu būt ar īstenošanā esošiem projektiem ka nav iespējams veikt kādas iegādes vai veikt plānotos darbus, paredzētajos termiņos. Tad šajās situācijās laicīgi ir jāinformē Pārvalde par to ka nav iespējams noteiktos termiņos pabeigt plānotos darbus. Un attiecīgi tad Dienests vērtēs katru gadījumu individuāli.

Jautājumi, konsultācijas: 29528441, ilze.turka@plj.lv

 
      Atpakaļ