ENG · LV ·
Aktualitātes
113446

Lieliski aizvadīta karjerizglītības jauniešu nometne 'Es daru dabu" Smārdes pagastā
26.08.2020


Augusta sākumā norisinājās karjerizglītības nometne jauniešiem “Es Daru Dabu”, ievērojot visus valstī noteiktos covid -19 ierobežojumus un vadlīnijas. Nometnē skolēni no Tukuma un Engures novadu skolām kopā ar skolēniem no Jelgavas un Ropažu novadiem, kopā 45 , iepazinās ar iespējām veikt uzņēmējdarbību dabas aizsargājamās zonās.  Jaunieši nometnes laikā ieguva zināšanas par ekosistēmas resursiem un kā tos ilgtspējīgi izmantot veiksmīgā uzņēmējdarbībā kopā ar Ķemeru nacionālo parku un Dabas pārvaldi. Vietējie uzņēmēji, kas darbojas parka teritorijā kā Ozolaivas, Pērle rada, Valguma pasaule, Ir Wood u.c., dalījās ar saviem pieredzes stāstiem, iedvesmojot jauniešus, un deva iespēju izmēģināt uzņēmumu pakalpojumus/produktus tieši dabas aizsargājamās zonās.
Nometnes kulminācija bija dalībnieku komandu izstrādāto biznesa ideju prezentācijas, kur tika prezentēti izdomātie uzņēmumi, kuri darbojas dabas aizsargājamās zonās.

Žūrijas komentāri un ovācijas pēc prezentācijām bija pilnas novērtējuma par ideju oriģinalitāti un aktualitāti, kas precīzi attēloja patiesās vajadzības Ķemeru nacionālā parka attīstībai
Ja tuvākā nākotnē dzirdēsiet par dzērveņu audzēšana degradējošos purvos vai pikniku uz plostiem ezeros, vai arī par sajūtu suvenīriem Ķemeru nacionālajā parkā, tad uzziniet, vai šie nav jaunie uzņēmēji, kuri sevī ir atklājuši biznesa veidošanas talantu karjerizglītības nometnē “Es daru dabu”.

 Paldies nometnes vadītāju komandai (biedrība Tavai Izaugsmei), mūsu atsaucīgajiem uzņēmējiem un Ķemeru meža mājas Dabas pārvaldei, un mūsu partneriem Biedrība Ropažu Garkalnes partnerība un Lauku partnerība "Lielupe".

 

Kopā par viekmīgām karjeras izvēlēm mūsu skolēniem

Un te skaties BILDES: https://photos.app.goo.gl/qTQphd587VWaWPvz8

 

Nometne tiek finansēta projekta "Karjerizglītība - tavas un manas valsts nākotne" ietvaros ar ELFLA atbalstu.  

 

 
      Atpakaļ