ENG · LV ·
Aktualitātes
112661

Iespēja doties gūt pieredzi un veidot jaunus kontaktus par upju un ezeru izmantošanu Īrijā
06.07.2020


Projekta "Upju un ezeru potenciāla izmantošanas rekreācijai un uzņēmējdarbībai" ietvaros plānojam pieredzes apmaiņas braucienu pie sadarbības partneriem VRG Inishowen Development Partnership Īrijas Republikā. Paredzēts apmeklēt dažādus ūdens izmantošanas objektus, satikt vietējos uzņēmējus un attīstītājus. Turklāt būs iespēja iepazīties arī ar kolēģiem no Igaunijas un ZIemeļīrijas, kas arī būs satiekami Īrijā.

Paredzamais brauciena laiks: š.g.21-25. septembris. 

 

Aicinām pieteikties mūsu teritoritojas uzņēmējus, biedrības un vietas attīstītājus, kas:

-) veic vai ir ieinteresēts veikt darbību Engures vai Tukuma novados saistībā ar upju un ezeru (dīķu) izmantošanu vai/un attīstību uzņēmējdarbībā un rekreācijā;
-) ir pieejami laikā no 21.-25. septembrim;
-) var pamatot ieguvumu doties šajā pieredzes braucienā.

Pieteikumu ar pamatojumu brīvā formā (līdz 100 vārdiem), savu vārdu, uzvārdu un organizācijas nosaukumu sūtīt uz e-pastu: ieva@plj.lv līdz 1.08.2020. Vietu skaits ierobežots! Dalībnieki tiks izvēlēti, izvērtējot motivācijas pamatojumu.

 

Brauciens tiek 100% finansēts no ELFLA fonda šā projekta ietvaros. Brauciens tiek organizēts, sekojot aktutālajai informācijai par covid-19. Ja uz brauciena brīdi pastāvēs jebkāds apdraudējums dalībniekiem, drošības apsvērumu dēļ tas tiks atcelts.

 

 

 
      Atpakaļ